Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

Gelişen mobilya modellerini yakından takip ederek, başarımızın temeli olan çalışanlarımızı bu doğrultuda sürekli eğitmek, kalite arayışımıza fikirleriyle gönülden katılmalarını sağlamak ürün, hizmet kalitemizi sürekli geliştirmek kuruluşumuzun temel ve vazgeçilmez, kalite politikası olarak kabul edilmiştir.

Kalite ekibimiz sürekli olarak mobilya sektöründe gelişmeleri takip edip, bu alandaki  görsel ve ergonomik kalite konusunda taviz vermeden seçkin kaliteli mobilyaları satışa sunmayı amaç edinmiştir. Tedarikçilerimizin Üretim aşamasında kullandığı hammadde aparat, bağlantı sistemleri ve mobilya aksesuarlarının tamamı kalite belgelidir.


Politikamız her türlü müşteri talebi karşılayabilen güvenilir ve sürekli olan kaliteden ödün vermeyen sektöründe öncü olan gelişen teknolojiyi yakından takip eden dürüstlüğe ve satış sonrası hizmete büyük önem veren zamanı iyi planlayıp kaliteyi ön planda tutarak kendisi  çalışanları ve toplum için sürekli  yeni değerler üretmeyi kendisine ilke edinmiştir.